Тури в Карпати з Рівного для туристів з усіх регіонів України

Багато хто любить літо. Адже це можливість з’їздити з дітьми на канікули, наприклад, на море або на річку. Однак літо буває не настільки часто, як ми б хотіли. Та й не завжди є можливість взяти чергову відпустку влітку.

Так що не чекайте, а беріть тур вихідних днів з Рівного в Карпати, перейшовши на сайт https://atlanttour.com.ua/uk/turyzrivnoho/, де треба заповнити відповідну форму і підтвердити оформлення замовлення. Тур можливий в різні регіони України.

Наприклад, в Карпати. Давайте поговоримо про це детальніше.

Наша пропозиція

Клієнтам пропонується тур з Рівного по всіх Карпатах. Наприклад, в Буковель. Це найпопулярніший варіант, так як Буковель є одним з найпопулярніших гірськолижних курортів. Саме тут намагаються опинитися любителі сноубордів і лиж, починаючи з квітня по грудень.

Ось чим Буковель приваблює своїх клієнтів:

  1. У Мережу цього курорту включено 5 різних гірок і лижних трас як для досвідчених любителів спорту, так і для новачків. Що стосується трас, їх загальна протяжність 50 кілометрів.
  2. Тут добре освітлюються схили, тому туристи можуть кататися і вночі.
  3. Якщо їхнє спорядження відсутнє, це не проблема, тому що туристи можуть його орендувати.
  4. Вдень активно працюють сучасні підйомники.

А також варто сказати про те, що новачки можуть скористатися послугами професійних інструкторів.

Ще один цікавий варіант-тур на Драгобрат. Це найвисокогірніший український гірськолижний курорт. Він розташований на висоті 1700 метрів над рівнем моря. Що стосується перепаду висот, він тут становить 500 метрів.

Привабливий Драгобрат і тим, що тут є трампліни для фрістайлу. Під фрістайлом розуміється лижний спорт, який є важливою частиною програми зимових Олімпійських ігор.

Що стосується основних дисциплін фрістайлу, серед них варто виділити не тільки лижну акробатику, а й слоупстайл. А також в список дисциплін входить скі-крос.

А что думаете Вы?!

Email адрес не будет опубликован.