Суші це давнє блюдо

Суші це стародавнє блюдо з династії Тан. Він завжди складався з ферментованої риби і рису, а слово суші означає кисле. Всупереч поширеній думці, суші не означають»сиру рибу». Воно значиться як»оцтовий рис».

Суші перетворилися на майстерний, унікальний обідній досвід. У самому ранньому вигляді сушену рибу поміщали серед двох шматочків оцтового рису, щоб зберегти її. Норі (водорості) додавали пізніше, щоб пальці не ставали липкими.

Значення японського слова су означає оцет, а ши-від meshi для рису, що в підсумку виходить оцтовий рис.

Суші які можна замовити тут, легко і швидко готуються, так як вони не потребують бродінні, і їх популярність зросла у багато тисяч разів, особливо враховуючи їх різні варіації в smaki-maki.

Є вегетаріанські суші, а також суші, приготовані з риби і м’яса, як сирих, так і варених.

Існує три основних види суші:

  • Маки-Суші
  • Оші-Суші
  • Нігірі

Маки суші шари сирої або ж вареної риби можливо навіть молюсків, з овочами і оцтового рису на аркуші сушеної морської водорості згортають в циліндр, а потім ріжуть на дрібні шматочки.

Саме Слово «маки» означає «рулон».»Існує безліч видів, в тому числі і урамакі, який є складним і вимагає уваги досвідченого шеф-кухаря.
Інші, такі як темакі, дуже легко приготувати, і їх часто їдять вдома і на громадських зборах. Урамакі-це рол навиворіт, тобто рис для суші знаходиться зовні.

Для нігірі суші шматочок сирої або вареної риби або молюсків притискають до гірки оцтового рису з невеликою кількістю васабі між ними.

У деяких випадках нігірі суші використовує невелику смужку підсмаженої морської водорості під назвою норі, щоб зв’язати всю суміш разом. Нігірі суші зазвичай називають двох видів-суші, тому що він включає в себе два інгредієнти: рис для суші і один Топпінг.

А что думаете Вы?!

Email адрес не будет опубликован.