Хто такий ФЛЕБОЛОГ?

Флебологія-це розвивається медична спеціальність, присвячена захворюванням вен.

Флеболог-це кваліфікований лікар, який пройшов повне навчання в аспірантурі, щоб кваліфіковано діагностувати, лікувати і, по можливості, запобігати будь-які форми венозних захворювань, будь то варикозне розширення вен, порушення згортання крові, судинні родимі плями або виразки на ногах.

Пацієнти з цими станами можуть звернутися за допомогою в «VeroMed» флеболог Львів, доктор вивчить стан пацієнта і зможе своєчасно надати допомогу.

Не спроста за останні двадцять років у світі, виник серйозний інтерес до флебології, проте вже більше п’ятдесяти років вона є визнаною медичною спеціальністю в Європі.

До 30% населення страждають варикозним розширенням вен або пов’язаними з ним ускладненнями. Симптоми включають тяжкість, біль, печіння, печіння, пульсацію, набряк, судоми в ногах і занепокоєння.

Наявність шкірної висипки на нозі, невеликих синіх вен на ногах, знебарвлення шкіри гомілки, пігментація і рубці зазвичай пов’язані з запущеними проблемами з венами.

Якщо їх не лікувати, вони можуть привертати до виразок на ногах. Багато літніх пацієнтів страждають від виразок на ногах, лікування яких щорічно обходиться спільноті в мільйони доларів.

Профілактика може бути досягнута шляхом лікування аномальних вен до розвитку виразок. Згустки крові можуть утворюватися в глибоких венах, викликаючи тромбоз глибоких вен (ТГВ).

Тромб може потрапити в легені, викликаючи тромбоемболію легеневої артерії, яка є небезпечним для життя станом. ТГВ може виникати спонтанно, через спадкові порушення згортання крові, після далеких поїздок, після операції або як прояв основного раку.

Гострі та хронічні наслідки ТГВ досліджуються та контролюються флебологом.

Якими Спеціальними Навичками Володіють Флебологи?

Флебологи володіють спеціальним досвідом у використанні ультразвукового дослідження судин, яке допомагає в точній діагностиці та сучасному лікуванні венозних захворювань.

Більшість процедур, що виконуються флебологами, залежать від ультразвуку, і флебологи тісно співпрацюють з судинними сонографами.

Это Вас за интересует
А что думаете Вы?!

Email адрес не будет опубликован.