Факти які потрібно знати про суші і ролах

Незважаючи на всю популярність суші і ролів, до теперішнього часу існує безліч легенд, з яких більшість просто вигадка.

Є навіть ті, які відмовляються хоч разок поласувати «японським» стравою через даних забобонів.

Звичайно якщо ви регулярно вживаєте суші у Львові ви напевно знаєте, користь і смак суші. Сьогодні мова про іншу аудиторію, якій ми розповімо достовірні факти про суші.

Міф № 1. Суші вигадали в Японії.

Незважаючи на те, що суші прийнято вважати одвічно японським блюдом, насправді винайшли його в КНР. У IV столітті до нашої епохи мореплавці, щоб навічно зберегти свіжість риби, присипали її сирим рисом.

Таким методом морепродукти тривалий час залишалися придатними для вживання. Рис в їжу не вживали, його просто викидали. Через лише 650 років такій методиці зберігання риби дали вже відоме багатьом назву»sushi».

Тільки до восьмого століття нашої епохи в Країні висхідного сонця суші отримали той вид, в якому вони популярні в наші дні.

Міф № 2. Для виготовлення суші готують сиру рибу.

Зовсім ні, якщо мова про пострадянські країни і навіть Європу. А ось якщо опинитеся в Японії і буде можливість замовити суші, то майте на увазі вам подадуть їх конкретно з сирою рибою.

Причина тому, що в країні немає проблем з поставками свіжих морепродуктів. Чого не скажеш про країни Європи, України та Росії.

Міф № 3. Суші не можна під час дієти.

Суші не те що можна а необхідно їсти, в зв’язку з тим що містить білок, швидко насичує організм.

В середньому 60 грам суші містять всього 70-80 ккал. Для прикладу, в індичці вже 150 ккал. Головне, їсти сушити з малою калорійністю і звичайно ж в міру, тоді це буде не тільки смачно але і корисно.

Міф № 4. Суші їдять лише паличками.

Якщо ми говоримо про Японію, то так, але це вимагають їх традиції.

Однак якщо ви з іншої країни, то сміливо можете використовувати звичні собі будь-які прилади. Ніхто поганого не скаже і з ресторану не вижене.

Однак в Японії цей результат подій повністю вірогідний.

Міф № 5. Суші і роли – різні речі.

Насправді роли-це вид суші. Значною відмінністю останніх буде те, що для їх виготовлення вживається лише рис і морепродукти. Тоді як в роли додають овочі, м’ясо і навіть сало.

А что думаете Вы?!

Email адрес не будет опубликован.